همکاری در فروش آموزش کسب درآمد پرس ویدیوسازی آسان روش

ما در زمانه ای زندگی می کنیم که ایده ها می توانند بزرگترین سرمایه مادی و معنوی شرکت ها و مجموعه ها باشند. چه بسیار صنایع خلاقی که میلیاردها دلار سود را از طریق اجرایی کردن یک کسب و کار مبتنی بر یک ایده جذاب به دست آورده اند.

ما در آسان روش نیز به ایده ها جان می بخشیم و بهترین ایده های درآمدسازی را به مخاطبین خود آموزش می دهیم. مثلا بسته “پرس ویدیو سازی” از ایده ای شکل گرفته که تا بحال چندان مطرح نشده بود و به همین جهت، درآمدزایی مناسبی دارد و همین درآمدسازی حلال، واقعی و بسیار بالا، باعث می شود که مخاطب صادقانه حرف آسان روش را بشنود و آن را بپذیرد.

حصولی که چنین جذابیتهایی دارد، مسیرش برای دریافت مشتری چندان پیچیده نیست. مجموعه آسان روش، می توانست پروژه تبلیغات چنین محصولی را شخصا با هزینه متداول پیگیری کند. ولی دوست داریم نه تنها هنرآموزان بسته پرس ویدیوسازی به سود فوق العاده دست پیدا کنند، بلکه دوستان دیگر نیز از طریق بازاریابی برای این محصول فوق العاده جذاب، به کسب درآمد بسیار بالا بپردازند. حتی شاید برخی از هنر دوستان نیز دوست داشته باشند، در کنار درآمد فوق العاده ویدیوسازی، این محصول ارزشمند که از آن نتیجه گرفته اند را به دیگران معرفی کنند و از این طریق نیز یک درآمد عالی دیگر کسب کنند.

همکاری در فروش بسته پرس ویدیوسازی

راهنمای بازاریابی بسته پرس ویدیوسازی

اولین مرحله برای بازارسازی، ثبت نام در همکاری فروش آسان روش خواهد بود. در ارائه اطلاعات خود در این قسمت، مانند شماره همراه و شماره حساب بانکی خود، نهایت دقت را داشته باشید. چرا که مبنای ارتباطات و تسویه حساب با شما، همین اطلاعات خواهد بود.

پس از آن، یک لینک به شما اختصاص داده میشود که می توانید این لینک را در وبسایتها، کانال ها، پیج ها، پیامک و … در اختیار افراد قرار دهید و در صورت خرید هنردوستانی که از طریق لینک شما وارد سایت ما شده اند، مبلغ ۳۰ هزار تومان به شما دوست گرانقدر تقدیم خواهد شد.

شما می توانید آمار کلیک ها و خریدهایی که از طریق لینک شما انجام گرفته را در پنل کاربری خود به صورت لحظه ای مشاهده کنید. سیستم همکاری در فروش، به صورت کاملا مکانیزه و کد نویسی شده است و هیچ گونه دستکاری در اعداد و آمار آن وجود نخواهد داشت.

تسویه حساب، در فردای روز خرید مشتریان و صرفا به شماره کارت اعلامی شما در پنل سایت انجام خواهد شد.

سطح بندی همکاران آسان روش

در برنامه همکاری در فروش آسان روش، با توجه به سابقه همکاری شما سود مناسبی به شما تعلق می گیرد.

  • سطح ۱: شما در بدو ورود به آسان روش در این سطح قرار می گیرید. در این سطح به ازای هر فردی که از طریق لینک اختصاصی شما به آسان روش وارد شود و خرید خود را انجام دهد، ۳۰ هزار تومان تعلق می گیرد.
  • سطح ۲: این سطح پس از ۲۰ فروش از طریق لینک اختصاصی شما آغاز می شود. در این سطح به شما به ازای هر فروش ۳۵ هزار تومان تعلق می گیرد.
  • سطح ۳: این سطح پس از ۴۰ فروش از ناحیه لینک اختصاصی شما آغاز می شود. در این سطح به شما به ازای هر فروش، ۴۰ هزار تومان تعلق می گیرد.

خب یک مثال از نحوه درآمدزایی سطح یک این بسته جذاب برایتان عرض می کنم:

مثلا مجموعه تبلیغاتی یکتانت، پنل تبلیغات کلیکی برای بازاریابی به شما ارائه میکند. در این سایت، شما فقط به ازای کلیکی که کاربران در سایتهای طرف قرارداد با یکتانت بر روی تبلیغات شما انجام می دهند، هزینه پرداخت می کنید. این هزینه به ازای هر کلیک ۳۰۰-۵۰۰ تومان است. دقت داشته باشید که افرادی روی تبلیغ شما کلیک می کنند که متمایل به محصول هستند. چرا که از بین لینک های متعدد در سایتی که تبلیغات در آن درج شده است، کاربر بر روی این لینک کلیک کرده است و به احتمال قوی، ارزش این محصول را بهتر درک می کند.

در این سایت اگر مثلا ۵۰۰ هزار تومان برای تبلیغات هزینه کنید و حدود ۱۰۰۰ نفر از طریق لینک شما وارد سایت ما شوند، کافیست که فقط ۲ نفر از این ۱۰۰ نفر، از این محصول خرید انجام دهند، شما ۶۰۰ هزار تومان از این بازاریابی خود کسب خواهید کرد که با احتساب هزینه ها، حدودا ۱۰۰ هزار تومان سود خواهید کرد. یعنی ۲۰ درصد سود در چند ساعت. حالا فرض کنید اگر ۳ میلیون سرمایه تبلیغاتی برای این کار اختصاص دهید به چه سودی دست پیدا خواهید کرد؟ بله روزانه ۶۰۰ هزار تومان و ماهی ۱۸ میلیون تومان

برای اعلام آمادگی در زمینه همکاری در فروش، لطفا این موضوع را از طریق بخش ارتباط به آسان روش اطلاع دهید تا هماهنگی های لازم برای اعطای پنل کاربری به شما انجام گردد.