کسب و کار اینترنتی

کسب درآمد از اینستاگرام با یک ایده جدید

کسب درآمد از اینستاگرام

اینستاگرام محبوب ترین شبکه اجتماعی در ایران است. امکانات و ویژگی های اینستاگرام و گستردگی آن موجب شده است این شبکه اجتماعی تبدیل به پولسازترین شبکه برای کسب و کارهای اینترنتی شود. کسب و کارهای زیادی از این موقعیت ویژه اینستاگرام بهره برده و کسب درآمد از اینستاگرام مشغول هستند. تعداد کاربران فعال اینستاگرام را در دنیا  بیش از نیم میلیارد نفر برآورد می کنند. طبق بررسی های صورت گرفته ماهیانه بیش از یک میلیارد نفر در اینستاگرام فعالیت دارند.

کسب درآمد اینترنتی میانبر دارد!

بسته آموزشی ``پرس ویدیوسازی`` از مجموعه آسان روش، ایده میانبر پولسازی است که به شما کمک می کند تا با ساخت کلیپ ویدیو های حرفه ای به درآمد بالا دست پیدا کنید.
کسب درآمد اینترنتی و آفلاین

در ایران نیز اینستاگرام محبوب ترین شبکه اجتماعی است. این فرصت بسیار خوبی برای کسب و کارهای مختلف است تا از طریق اینستاگرام به کسب درآمد بپردازند. امکاناتی همانند گذاشتن پست، استوری، لایو، تصاویر با کیفیت، تیزر ویدیویی، کامنت، لایک و غیره موجب شده است که کسب و کارها به معرفی، تبلیغ و فروش محصولات و خدمات خود و کسب درآمد از اینستاگرام اقدام نمایند. اغلب کسب و کارهای موفق در ایران مانند دیجی کالا، فروشگاه های زنجیره ای، شرکتها و سازمانها دارای کانال اینستاگرام هستند. در ادامه به معرفی روش های مختلف کسب درآمد اینترنتی از اینستاگرام خواهیم پرداخت.

مشاغل پردرآمد در اینستاگرام

مدل های کسب درآمد از اینستاگرام

برای کسب درآمد از اینستاگرام روش های مختلفی وجود دارد. اگر می خواهید از طریق اینستاگرام کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید بسته به هدف و امکانات خود می توانید به یکی از روش های ذیل اقدام کنید:

  • کسب درآمد از اینستاگرام از طریق فروش محصول و خدمات: چنانچه شما توانایی، مهارت، تخصص و هنر خاصی داشته باشید می توانید آن را به دیگران بفروشید. چنانچه در زمینه علمی توانایی دارید، مطالب آموزشی مرتبط را می توان در پیج اینستاگرام خود معرفی نمود. چنانچه شما محصول و کالایی تولید می کنید از طریق اینستاگرام می توان آنرا تبلیغ و به فروش رساند.
  • کسب درآمد از اینستاگرام از طریق بازاریابی و فروش محصول دیگران: شرکت های زیادی هستند که در برابر فروش محصولات و خدمات خود از طریق دیگران به آنها پورسانت پرداخت می کنند. شما می توانید در صفحه اینستاگرام خود و یا سایر صفحات پر بازدید به تبلیغ و معرفی محصولات پرداخته و از محل فروش آن درآمد داشته باشید.
  • کسب درآمد اینترنتی از طریق فروش خدمات اینستاگرامی: یکی از روش های کسب درآمد از اینستاگرام از طریق فروش خدمات اینستاگرام مانند فروش فالوور، فروش لایک و ویو است. با راه اندازی یک وب سایت و یا از طریق صفحه اینستاگرام می توانید خدمات خود را به فروش برسانید.
کسب درآمد از اینستاگرام

در تمام روش های کسب درآمد اینترنتی از طریق اینستاگرام که در بالا به آن اشاره شد، معایبی وجود دارد. مشکل اصلی تعداد زیاد رقبا و افرادی است که به این کار مشغول هستند. کارهایی مانند فروش فالوور، تبلیغ کالا و محصول نیاز به تخصص زیادی ندارد. افراد زیادی می توانند بدون داشتن مهارت خاص به این کار اقدام نمایند لذا تعداد زیاد رقبا به کاهش درآمد و سود شما منجر می شود.

کسب و کار اینترنتی پرسود پیشنهادی ما

مشاغلی مانند خرید و فروش فالوور و پیج و مواردی مانند آنها نمی توانند، درآمدی تضمین شده و دراز مدت را برای شما به ارمغان بیاورند. چرا که این مدل کسب درآمد، مهارت تخصصی ویژه ای را نمی طلبد و به همین جهت، به راحتی افراد زیادی در آن مشغول به کار می شوند و نمیتوان سود دهی این کسب و کارها را منطقی دانست.

برای کسب درآمد از اینستاگرام باید مهارت و تخصصی ویژه داشته باشید که سایرین از آن بی بهره باشند. اینستاگرام به دلیل امکاناتی مانند پخش تیزر ویدیویی، لایو و استوری در آن موقعیت فوق العاده برای پخش تبلیغات ویدیویی دارد. شما می توانید با فراگیری نحوه ساخت تیزر ویدیویی اقدام به همکاری با شرکتها و افراد مختلفی که در اینستاگرام فعال هستند نمائید. در همین راستا، شغل پردرآمد تیزرسازی تخصصی ویژه پست ها و استوری های اینستاگرامی را به شما معرفی می نماییم.

آموزش ساخت کلیپ حرفه ای ویژه اینستاگرام

دوره جامع پرس ویدیوسازی در مدت زمان کوتاه به شما چگونگی ساخت تیزر ویدیویی را آموزش می دهد. پس از آن با گرفتن سفارش ساخت تیزر از شرکتها و افراد فعال در اینستاگرام به راحتی می توانید به درآمد هشت میلیون تومان در ماه برسید. شاید برایتان سوال باشد که چطور می توان به این روش کسب درآمد اینترنتی با دید اطمینان بیشتری نگاه کرد و واقعا ۸ میلیون تومان در ماه درآمد کسب می کنیم؟ جواب این سوال در این مسئله است که اینستاگرام، دریایی از پیج های کم محتوا است که فاقد تیزر و ویدیوی تخصصی برای محصولات یا خدماتشان هستند. طبیعتا این دریای مشتری را با مدل بازاریابی مناسب می توانید از آن خود کنید.

ایده های پولساز اینستاگرام

در بسته بازارسازی موجود در دوره پرس ویدیوسازی، روش های ساخت بازار مشتریان در طی یک زمان کوتاه و فشرده به شما آموزش داده خواهد شد. در این روش کسب درآمد از اینستاگرام به دلیل کار تخصصی که شما انجام می دهید، امنیت شغلی بالایی خواهید داشت. هر چقدر در این زمینه مهارت بیشتری کسب کنید مشتریان بیشتری به شما سفارش می دهند و البته این مدل کسب درآمد اینترنتی صرفا مربوط به اینستاگرام نیست و در هر پلتفرم ویدیوسازی می توانید به وسیله آن به کسب درامد بپردازید.

امیدواریم این نوشتار، سهمی هر چند کوچک در کسب درآمد اینترنتی و آفلاین فوق العاده برای شما داشته باشد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول طلایی و ناب ما یعنی بسته "پرس ویدیوسازی"، می توانید با کلیک بر دکمه زیر به صفحه اصلی سایت آسان روش منتقل شوید و پس از کسب اطلاعات لازم در صورت تمایل این بسته جذاب را خریداری فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.